Hp her türlü çalışma ortamına rahatlıkla sığacak ve sınıfının en küçük lazer yazıcısını tanıttı. Hp bu ürünüyle küçük firmalara çok daha az yer kaplayan yenilikçi bir baskı çözümü sunmaktadır.

HP LaserJet Pro M15 and M28

20 Mart 2018 günü PALO ALTO, Kaliforniya da yapılan duyuru ile baskıda küresel lider olan HP Inc. , dünyanın en küçük lazeri olan HP LaserJet Pro M15 ve M28 serisini piyasaya sürdü. Bu ürünlerle küçük işletmelerde her yere uyum sağlayan benzersiz hızlı ve üretken baskılar almak mümkün .

En Küçük Form Faktörü ile Maksimum Verimlilik

Artık önceki nesilden % 30 daha küçük olan HP LaserJet Pro M15 ve M28 yazıcılar neredeyse bir akıllı telefon kadar küçük. Yazıcılar, her yere sığacak şık ve kompak bir tasarıma sahiptir. Bu yazıcılar küçük boyutta olmalarına rağmen kullanıcıların işlerini hızlı bir şekilde bitirmelerine olanak tanıyarak dakikada 18/19 sayfaya kadar baskı yapabilir.

Kolay Mobil Baskı

HP LaserJet Pro M15 ve M28 yazıcıları, mobil çalışanların akıllı telefondan veya tabletten dokümanlarını kolayca yazdırabilmelerini ve hareket halindeyken tarama yapabilmelerini sağlar. Örneğin, HP Smart App uygulaması bu gibi yazıcıları akıllı telefondan tamamen kontrol etmek için tasarlanmıştır. Bu uygulama ile dakikalar içinde basit kurulum yapabilir, buluta hızlı tarama yapabilir ve sarf malzemelerinizi sipariş edebilir veya en önemlisi neredeyse her yerden belgelerinizi yazdırabilirsiniz. Bu yazıcılar HP Smart App uygulamasına ek olarak Apple AirPrint ™ ‘i desteklemektedir.

Ekonomik ama Lazer Kalitesi

HP’nin sınıfındaki en küçük lazer yazıcısı ile kullanıcılarının uygun fiyatı ile maliyetlerden tasarruf etmesini sağlarken, kalite ve güvenilirliği üst seviyede sunmaktadır. Yazıcılar sezgiseldir, basit bir tasarıma sahiptir ve HP Auto-on / Auto-off teknolojisi ile otomatik olarak enerji tasarrufu sağlar. Ek olarak, önceden kurulmuş kartuşlar, kullanıcıların doğrudan kutudan profesyonel kalitede belgeler yazdırmasına yardımcı olur.