HP, daha çok hastanelere ve muayenehanelere özel dizüstü bilgisayarların, monitörlerin ve hepsi-bir-arada bilgisayarların duyurusunu yaptı.

Hp, hasta bakımı ve sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlanan en ileri teknolojiyle donatılmış cihazlarını görücüye çıkardı. HP’nin sağlık hizmetleri portföyü; sağlık hizmeti uzmanlarının, artırılmış hasta güvenliği, daha akıllı iş akışları, teletıp çözümleri ve güçlü veri güvenliği özelliklerini de içeren özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirildi.

Duyurusu yapılan yeni cihazları:

  • HP EliteBook 840 G5 Healthcare Edition dizüstü bilgisayar,
  • HP EliteOne 800 G4 23.8 Healthcare Edition All-in-One masaüstü bilgisayarı,
  • HP Healthcare Edition HC270cr Klinik Gözlemleme Ekranı

ürünlerinden oluşuyor.

Tamamen sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan HP Healthcare Edition portföyü, dünyanın en güvenli ve yönetilebilir cihazlarını içeren ve endüstri-öncelikli çözümleriyle öne çıkan bir portföy olarak dikkat çekiyor. HP’nin yeni Healthcare Edition dizüstü bilgisayarı, All-in-One masaüstü bilgisayarı ve Klinik Gözlemleme Ekranı ile sağlık hizmetleri alanında daha güvenli, daha akıllı ve daha güvenli çözümler sunulabiliyor. Sunulan bu hizmetler; sağlık çalışanlarının hasta verilerini korumalarını ve iş akışlarını kolaylaştırmalarını sağlarken aynı zamanda da hastaların ön planda tutulduğu etkili bir bakım süreci için işbirliği yapabilmelerine yardımcı oluyor.

HP’nin yeni HP Healthcare Edition ürün portföyü aşağıdaki ürünleri içeriyor:

 

HP EliteBook 840 G5 Healthcare Edition Dizüstü Bilgisayarı:

HP EliteBook 840 G5 Healthcare Edition Sağlık hizmetleri için üretilmiş dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı olan HP EliteBook 840 G5 Healthcare Edition, hâlihazırda açıkken antiseptik mendillerle kolayca temizlenebilmesi için HP Easy Clean yazılımını içeriyor. RFID ve biyometrik teknolojilerini tekli oturum açma kimlik doğrulamasına entegre eden bu cihaz, sağlık hizmetleri alanında dünyanın ilk ultra ince dizüstü bilgisayarı olmasıyla da öne çıkıyor. Görsel bilgisayar korsanlığını engellemek için geliştirilen HP Sure View Gen4 özelliğine sahip olan cihaz, nitelikli bir işbirliği deneyimi için iyileştirildi: HP Ses Artırıcı, HP Gürültü Önleyici ve iyileştirilen sesli ve görüntülü aramalar için IR/RGB kamera.

 

HP EliteOne 800 G4 23.8 Healthcare Edition All-in-One (AiO): 

HP EliteOne 800 G4 23.8 Healthcare Edition All-in-Onecihaz, çift bantlı RFID ve tekli oturum açma kimlik doğrulamasına entegre biyometrik teknolojisi özellikleriyle dünyanın ilk sağlık hizmeti için geliştirilen All-in-One masaüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor. HP Yönetilebilir Entegrasyon Kiti (HP Manageability Integration Kit-MIK) özelliğini sunan HP EliteOne 800 G4 23.8 Healthcare Edition AiO; HP Ses Artırıcı, gürültülü ortamlarda arka plandaki dikkat dağıtıcı faktörleri ortadan kaldıran HP Gürültü Engelleyici ve hasta kaydını kolaylaştırırken kullanılmadığı anlarda geliştirilmiş gizlilik seçeneği sunan çift taraflı pop-kamerasıyla güçlü bir işbirliği deneyimini mümkün kılıyor.

 

 

HP Healthcare Edition HC270cr Klinik Gözlemleme Ekranı: 

HP Healthcare Edition HC270crHP’nin sağlık hizmeti alanına özel geliştirdiği bu ekran, tekli oturum açma kimlik doğrulamasını destekleyen bir RFID okuyucuyla entegre olan dünyanın ilk klinik gözlemleme ekranı olarak dikkat çekiyor. Bu 27 inç diyagonal, 3.7 megapiksel klinik gözlemleme ekranı; parlaklık istikrarı, otomatik arka ışık izlemesi, otomatik görüntü rotasyonu ve üstün görüntüleme için geliştirilen kullanıcı ayarlaması içeren DICOM Part 14-uyumludur. Bu ekran ayrıca bağlantılı cihazlara 65w’a kadar güç iletimi sağlayan USB-C™ özellikli dünyanın ilk klinik gözlemleme ekranı olmasıyla da öne çıkıyor.